Bez niespodzianki w pierwszym meczu o brązowy medal ligi futsalu

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Piast Gliwice
Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Piast Gliwice
zdjęcie autora artykułu

W Fogo Futsal Ekstraklasie rozpoczęła się walka o brązowy medal. W Lesznie nie doszło do niespodzianki. Piast pokonał gospodarzy i jest krok od powtórzenia wyniku sprzed roku.

Pary drużyn walczących o złoty i brązowy medal są identyczne jak przed rokiem. W sobotę rozpoczęła się walka o 3. miejsce w Fogo Futsal Ekstraklasie.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

Duże apetyty na historyczny krążek miał GI Malepszy Arth Soft. Piast zamierzał wywalczyć kolejny medal w kolejnym sezonie. Przypomnijmy, że zespoły kilkanaście dni temu walczyły w finale Pucharu Polski, gdzie górą był zespół z Górnego Śląska.

W Lesznie strzelanie rozpoczęli goście, ale kolejne dwie bramki zdobyli gospodarze. W 32. minucie na 2:2 trafił Rick i konieczna była dogrywka.

W niej swoją wyższość udowodniła drużyna prowadzona przez Orlando Duarte, która zdobywając trzy gole zwyciężyła 5:2 i rywalizacji do dwóch wygranych prowadzi 1:0. Kolejny mecz i ewentualnie trzecia potyczka, odbędą się w Gliwicach.

GI Malepszy Arth Soft Leszno - Piast Gliwice 2:5 (2:2, 1:1) Rajmund Siecla 15', Viacheslav Kozhemiaka 23' - Edgar Varela 11', Rick 32', Vinicius Lazaretti 42', Bruno Graca 49', Rafael Cadini 40'.

Stan rywalizacji: 0:1.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty