Znów przegrała z Igą. Jej reakcja po meczu mówi sama za siebie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / wta / Coco Gauff znów została pokonana przez Igę Świątek
Twitter / wta / Coco Gauff znów została pokonana przez Igę Świątek
zdjęcie autora artykułu

Coco Gauff solidnie zaprezentowała się w starciu z Igą Świątek, jednak ostatecznie przegrała. Kamery uchwyciły, jak Amerykanka zareagowała na to niepowodzenie.

W tym artykule dowiesz się o:

Do starcia Iga Świątek - Coco Gauff doszło w ramach półfinału turnieju WTA Rzym. Amerykanka postawiła dość twarde warunki. To jednak nie wystarczyło, by urwać choćby jednego seta.

W pierwszej części tego spotkania Iga triumfowała 6:4. W drugim secie polska zawodniczka odnotowała pokaźniejsze zwycięstwo - 6:3.

Po spotkaniu Iga Świątek była oczywiście przeszczęśliwa. A Coco Gauff? Kamery zarejestrowały, jak zmierzała do siatki nieco zrezygnowana.

Na jej twarzy malował się smutek połączony z rozgoryczeniem. Gauff na pewno odczuwała niedosyt, bo przecież nie zdołała osiągnąć celu w postaci awansu do finału.

Coco Gauff już dziesięciokrotnie przegrywała z Igą Świątek. Polkę pokonała jedynie w 2023 roku w Cincinnati. Wówczas, w półfinale, triumfowała 7:6(2), 3:6, 6:4.

Taką przepustkę uzyskała Polka, którą czeka starcie z Aryną Sabalenką lub Danielle Collins.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty