"Przez chwilę byliśmy w raju". Radość Polaków trwała krótko [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Polsat Sport / Na zdjęciu: akcja z meczu Polska - USA na MŚ Elity w Czechach
zdjęcie autora artykułu

W pierwszej tercji meczu Polski z USA na MŚ Elity w Czechach Biało-Czerwoni nie przestraszyli się utytułowanego przeciwnika. Po jednej z akcji krążek znalazł się w bramce Amerykanów.

W tym artykule dowiesz się o:

W piątek (17.05) na MŚ Elity reprezentacja Polski mierzyła się z USA (1:4 - więcej TUTAJ). Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem bezbramkowym, chociaż... Biało-Czerwoni przez chwilę cieszyli się z gola.

W 3. minucie Patryk Wronka potężnym strzałem umieścił krążek w bramce, ale radość nie trwała zbyt długo. Amerykanie sprawdzili bowiem tę sytuację i okazało się, że Fraszko był na minimalnym spalonym. Sędziowie nie zaliczyli więc bramki dla Polski.

"Przez chwilę byliśmy w hokejowym raju!" - skomentowano na profilu Polsatu Sport na portalu X, gdzie zamieszczono wideo z akcją w wykonaniu polskiego zespołu (patrz poniżej).

Przed pojedynkiem z USA Polacy mieli na koncie tylko 1 pkt (po porażce w dogrywce z Łotwą 4:5) i zajmowali ostatnie, 8. miejsce w tabeli grupy B. W sobotę (18.05) naszą drużynę czeka mecz z Niemcami, a w poniedziałek (20.05) z Kazachstanem.

Zobacz: To była petarda. Ostrzeżenie dla polskich hokeistów [WIDEO]

Źródło artykułu: WP SportoweFakty