ZMIANA
89'
wydarzenie
GOOOOOOL!!!

Z ostrego kąta na bramkę Warty strzelał Serhij Krykun. Bramkarz Warty odbił piłkę przed siebie, a z bliska do siatki dobił ją Grzegorz Tomasiewicz. 2:0 prowadzi Piast Gliwice!

reakcja
87'
ikonka

Arkadiusz Pyrka zagrywał z rzutu wolnego w pole karne Warty. Piłkę wypiąstkował Jędrzej Grobelny.

reakcja
86'
wydarzenie
ZMIANA
84'

Blisko było o gola dla Piasta autorstwa Michała Chrapka. Ten po rozegraniu piłki strzelał z kilku metrów, ale znakomicie na linii interweniował Jędrzej Grobelny.

reakcja
83'
wydarzenie
ZMIANA
83'
wydarzenie
ZMIANA
81'

Z linii pola karnego strzelał Tomas Prikryl. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

reakcja
2
reakcja
reakcja
reakcja
reakcja
81'

reakcja
80'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Piasta.

reakcja
79'
wydarzenie
ZMIANA
79'
wydarzenie
ZMIANA
78'

Jeden z zawodników Warty padł w polu karnym Piasta. Sędzia nakazał grać dalej.

reakcja
78'

Warta znów śmielej rusza do ataku. Piast dobrze się jednak broni.

reakcja
75'

Piłka w polu karnym Warty po wyrzucie piłki z autu. Mocne zagranie zakończone niecelnym uderzeniem głową.

komentarz

Kamil Wilczek dawno nie miał tak marnego sezonu pod kątem dorobku strzeleckiego. Napastnik zdobył pierwszą bramkę w dopiero 30. kolejce PKO Ekstraklasy.

reakcja
72'
ikonka

Znakomita okazja dla Warty! Po dośrodkowaniu w pole karne Piasta z kilku metrów strzelał Adam Zrelak. Trafił w słupek!

reakcja
71'
wydarzenie
ZMIANA
70'

Piast oddalił grę od własnego pola karnego. Wyrównał się ten mecz, sporo rywalizacji w środkowej strefie boiska.

reakcja
reakcja
reakcja
reakcja
reakcja
67'

Z linii pola karnego strzelał Tomas Prikryl. Uderzenie zostało zablokowane.

reakcja
reakcja
reakcja
reakcja
reakcja
66'
wydarzenie
ZMIANA
66'
wydarzenie
ZMIANA
ikonka
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
reakcja
62'

Warta częściej jest przy piłce, a gra toczy się na połowie gospodarzy. Piast sumiennie jednak prezentuje się w defensywie.

reakcja
58'

Świetnie interweniował teraz Frantisek Plach, który obronił groźny strzał głową Niilo Maenpaa'y!

reakcja
56'
ikonka

Arkadiusz Pyrka zagrywał z rzutu wolnego w pole karne Warty. Tam faulowany był bramkarz gości. Sędzia przerwał grę.

reakcja
51'

Piast dobrze prezentuje się w defensywie i szybko rozbija ataki Warty.

reakcja
reakcja
reakcja
reakcja
1
reakcja
48'

Warta przy piłce. Piłkarze z Poznania wymieniają podania na połowie Piasta.

czas Przerwa
43'
wydarzenie
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kamil Wilczek. 1:0 dla Piasta Gliwice! Po prostopadłym podaniu Kamil Wilczek zdecydował się na sprytny strzał z ponad 20 metrów. Bramkarz zaskoczony i dość niespodziewanie piłka wpadła do bramki Warty!

reakcja
42'
ikonka

Miłosz Szczepański odebrał piłkę na połowie Warty i po chwili zdecydował się na strzał. Efektowne, mocne uderzenie z dystansu, a Wartę przed stratą gola uratowała poprzeczka!

reakcja
41'

Michael Ameyaw dryblował przed polem karnym Warty. Ostatecznie jednak stracił piłkę.

reakcja
38'
ikonka

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Piasta. Po chwili futbolówka została wybita przez obrońców gospodarzy.

reakcja
37'

Znów sporo gry w środkowej strefie boiska.

reakcja
reakcja
1
reakcja
reakcja
reakcja
33'

Arkadiusz Pyrka wpadł w pole karne Warty, oddał mocny strzał z ostrego kąta. Dobrze interweniował bramkarz gości.

reakcja
32'

Miłosz Szczepański zdecydował się na uderzenie z dystansu. Strzał celny, ale Jędrzej Grobelny nie dał się zaskoczyć.

reakcja
29'

Świetna okazja dla Warty! Po dograniu Miguela Luisa w polu karnym Piasta na techniczne uderzenie zdecydował się Niilo Maenpaa. W tej sytuacji dobrze odnalazł się Frantisek Plach, który pewnie złapał piłkę.

2
reakcja
reakcja
reakcja
reakcja
reakcja
27'

W ostatnich minutach Warta śmielej ruszyła do ataku. Gościom brakuje jednak dokładnego dogrania w pole karne gliwiczan.

reakcja
24'

Piłka w polu karnym Piasta po wyrzucie futbolówki z autu. Gliwiczanie pewnie ją wybili.

ikonka
Czy pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem?
reakcja
21'

Ładnie w pole karne gospodarzy dośrodkował Miguel Luis. Dobrze spisał się jednak Frantisek Plach, który pewnie złapał futbolówkę.

1
reakcja
reakcja
reakcja
reakcja
reakcja
18'
ikonka

Rzut wolny dla gliwiczan i dogranie w pole karne rywala. Piłkarze warty wybili piłkę.

reakcja
15'

Jak na razie brakuje w tym spotkaniu dobrych okazji strzeleckich.

reakcja
12'

Podanie z głębi pola w pole karne Warty. Dobrze z bramki wyszedł Jędrzej Grobelny, który złapał futbolówkę.

reakcja
10'

Piast ma optyczną przewagę. Gliwiczanie wymieniają podania i szukają okazji na gola.

reakcja
7'
ikonka

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Warty. Lekkie zamieszanie, a ostatecznie sędzia odgwizdał faul na bramkarzu gości. Piłka dla drużyny z Poznania.

reakcja
4'

Dośrodkowanie w pole karne Warty. Piłka wyszła jednak poza boisko.

reakcja
reakcja
reakcja
reakcja
2
reakcja
3'

Piast oddalił grę od własnego pola karnego i rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

1
reakcja
reakcja
reakcja
reakcja
reakcja
1'

Od początku spotkania piłkarze z Poznania ruszyli do ataku.